27.07.2020 - poniedziałek

8.00           + Pastor Joachim Kern

18.00         + Renata Warczak (ur.)

18.00      + Irena, Teodor, Dawid Smolińscy i zm. z rodzin: Smolińskich i Kulików, Eugeniusz Bęben, Edward Piechowiak

 

28.07.2020 - wtorek

8.00           + Helena, Piotr Witt

18.00         + Benigna Zych i zmarli z rodziny

18.00         + Jerzy Wiśniewski (7 r.)

 

29.07.2020 - środa - św. Marty

8.00           + Irena Ziemczonek (6 r.)

18.00 Zbiorowa:

         1. + Wiktoria i Piotr Dudek, Łucja, Józefa (k), Stefan Trojańscy

         2. + Maria Czajkowska

         3. + Agnieszka i Jan Tadych - int. od brata Stanisława z rodziną

         4. + Andrzej Górecki, Zofia, Wacław Olechnowicz

         5. + Edward Gniatczyk - int. od sąsiadów z ul. Dąbrowskiego

         6. za dusze w czyśćcu cierpiące

 

30.07.2020 - czwartek - św. Piotra Chryzologa

8.00           + Janina Bogusz (28 r.) i Józef Muszyński (12 r.) i zmarli z    rodziny

18.00         + Irena Zbieralska oraz zmarli z rodziny

18.00         + Stanisława Sawicka - od córki z mężem

 

31.07.2020 - piątek - św. Ignacego z Loyoli

8.00           + Franciszek, Jan, Elżbieta Furgała, Stanisława (k), Władysław Tadych i ich córki: Teresa i Zofia

15.30          ślubna

18.00          + Brunon-Bronisław Hejman (ur) i zmarli z rodziny Hejmanów i Żołędziewskich

18.00          + Józef Rompalski - int. od żony Wandy z dziećmi

 

01.08.2020 - sobota -św. Alfonsa Marii Liguoriego

8.00           + Maria Kubicka (9 r.) - int. od męża i dzieci

11.00          I Komunia Św. Daria Iwańska

12.00          I Komunia Św. Wojciech Wierzewski

18.00          rez.

19.00 (szp) Za parafian

 

02.08.2020 - 18 Niedziela Zwykła

7.30

9.30           Olszewka           

10.00          + Marianna, Marian Bembnista i ich dzieci: Urszula, Daniela (k) i Ryszard

                   (I Komunia Św. Paweł Bembnista)

12.00          + Elżbieta i Konrad Baranowscy, Gertruda i Marian Boińscy - int. od wnuczki Joanny z mężem

12.00          O Boże błog. w drugą rocznicę urodzin dla Pawełka

                   (I Komunia św. Konstancja Sypniewska)

19.00       + Jadwiga, Alfons Serówka, Danuta, Franciszek Nowak i Ewa Gapa oraz zm. z rodziny, ks. Henryk Czapliński