Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Maj 2020

Intencje na inne miesiące

Piątek, 01 Maja 2020

08:00
Józefa (k) Wieczorkiewicz
17:30
Rez. Świtała
18:00
Rez. Koniec

Sobota, 02 Maja 2020

08:00
18:00
Rezerwacja
19:00
(szpital) O dary Ducha Świętego dla Estery na czas egzaminów maturalnych

Niedziela, 03 Maja 2020

08:00
Rezerwacja
09:30
(Olszewka)
10:00
W intencji Ojczyzny
12:00
+ Maria Rolbiecka
14:00
(DPS) Za parafian
18:00
+ Leon, Leokadia, Konrad, Krystyna Łanieccy, Piotr Leppert

Poniedziałek, 04 Maja 2020

08:00
+ Florian Jekel (ur. im.)
17:30
+ Krystyna i Ireneusz Neumann
18:00
Rezerwacja

Wtorek, 05 Maja 2020

08:00
+ Krzysztof Radziński- int. od Rodziny Kołcz
17:30
+ Henryka (k) Zakrzewska
18:00
Rezerwacja

Środa, 06 Maja 2020

08:00
Rez. AŻR
17:30
+ Lucyna Chyła- int. od Teściów
18:00
+ Jadwiga, Stanisław Taraszczuk
18:00
Zbiorowa:
1. + Urszula Leppert- int. od mieszkańców z ul. Krzywoustego 6c

Czwartek, 07 Maja 2020

08:00
Rez. AŻR
17:30
Różaniec SWP
18:00
Rez. SWP

Piątek, 08 Maja 2020

08:00
+ Leszek Sadowski (21 r. śm.)
17:30
+ Wiktoria, Stanisław Bryja, Władysława (k), Józef Stypka oraz zmarli z obojga stron
18:00
Rez. Paczkowska
18:00
+ Czesław Kemnitz i Rodzice z obojga stron- int. od Żony i Dzieci

Sobota, 09 Maja 2020

08:00
Rez. Górecka
18:00
Rez. Kasprzyk
19:00
(szpital)

Niedziela, 10 Maja 2020

08:00
+ Anna, Antoni, Ryszard, Janina, Henryk, Alicja Wojciechowscy oraz Jadwiga, Roman Lewandowscy
09:30
(Olszewka)
10:00
Rezerwacja
12:00
+ Henryk (20 r. śm.), Aleksander (18 r. śm.), Marianna, Cecylia (10 r. śm.) Chrzanowscy
14:00
(DPS) Za parafian
18:00
+ Stanisław Szpot (im), Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron oraz Leszek Maik

Poniedziałek, 11 Maja 2020

08:00
+ Sebastian Stręciwilk (3 r. śm.)- int. od Żony
17:30
Rez. Jekel
18:00
+ Irena Górna (2 r.śm.) i zmarli z Rodziny

Wtorek, 12 Maja 2020

08:00
17:30
+ Sebastian Stręciwilk (3 r. śm.)- int. od Rodziców
18:00
+ Leon Alojzy, Monika Mężydło (35 r. śm.), Łucja Krygier i Aniela Grzelak
18:00
+ Arleta Kałużna (4 r. śm.)- int. od Rodziców

Środa, 13 Maja 2020

08:00
+ Maria i Franciszek Jasińscy
17:30
Rez. Kubicka
18:00
Rez. Garnek
18:00
Zbiorowa:
1. + Wiktoria i Jan Bettin
2. + Krystyna, Eugeniusz Owczarczyk i Rodzice z obojga stron
3. + Lucyna Chyła- int. od Sąsiadów z ul. Piaskowej

Czwartek, 14 Maja 2020

08:00
+ Zenon Kossmann (4 r. sm.), zmarli z Rodziny, Antonina Hoppe
17:30
+ Józef i Halina Gierczak, Teresa, Ryszard i Michał Garsteccy oraz Jerzy Kowalczyk
18:00
+ Danuta Repczyńska (15 r. śm.) i Bogdan Repczyński (6 r. śm.)

Piątek, 15 Maja 2020

08:00
Rez. Szleder
17:30
+ Zofia i Antoni Krzykacz- int. od Córki z Rodziną
18:00
+ Stanisław Kelm (8 r. śm.), żona Halina oraz Barbara Kelm, Paweł Buda, Kamil Karakuła, Mirosław Karakuła, Andrzej Michniewski
18:00
+ Zofia, Henryk Furst i Rodzice z obojga stron

Sobota, 16 Maja 2020

08:00
W intencji Prezydenta RP- o światło Ducha Świętego
18:00
Rezerwacja
19:00
(szpital)

Niedziela, 17 Maja 2020

00:00
+ Joanna i Jan Mamach, Marianna i Marian Bąk oraz ich Synowie
08:00
+ Irena, Jan I Eugeniusz Ziomkowscy
09:30
(Olszewka)
10:00
+ Katarzyna i Jan Bąbińscy
12:00
W intencji Dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej
14:00
(DPS)
18:00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo do Edwina z okazji 90 rocznicy urodzin

Poniedziałek, 18 Maja 2020

08:00
17:30
+ Leszek Skaliński- int. od Dzieci
18:00
+ Jadwiga, Czesław Łuczak i Marianna Woźniak

Wtorek, 19 Maja 2020

08:00
17:30
+ Irena Betka
18:00
+ Franciszek Kołcz- int. od Syna Jarosława z Rodziną

Środa, 20 Maja 2020

08:00
+ Stanisław
17:30
+ Gwidon (17 r. śm.) oraz Jadwiga i Elżbieta Karnowscy
18:00
Rez. Kowalska
18:00
Zbiorowa:
1. Lucyna Chyła- int. od Rodziny Kwiatkowskich i Ciborskich ze Starej Rudej
2. Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża dla Witusia z okazji 2 urodzin- int. od Dziadków

Czwartek, 21 Maja 2020

08:00
+ Kazimierz, Stanisława (k), Mirosława (k), Justyna Kaczmarowscy
17:30
+ Franciszek Kołcz- int. od Zakładu Pogrzebowego Borucki
18:00
+ Grzegorz Kossmann (8 r. śm.), zmarli z Rodziny, Antonina Hoppe

Piątek, 22 Maja 2020

00:00
+ Helena Nagórska
08:00
+ Kazimierz Neumann, Rodzice i Rodzeństwo z obojga stron oraz Alina Rybarczyk
17:30
+ Helena i Jan Rosińscy
18:00
+ Irena i Stanisław Kurpik- int. od Rodzeństwa

Sobota, 23 Maja 2020

08:00
Rez. Jesionowska
18:00
+ Zenon Kopta (11 r. śm.) oraz Rodzice z obojga stron
19:00
(szpital) Za parafian

Niedziela, 24 Maja 2020

08:00
+ Irena, Henryk, Katarzyna, Marcin Ciesielscy i zmarli z Rodziny Ciesielskich i Karasiewicz
09:30
(Olszewka)
10:00
Rezerwacja
12:00
+ Roman Smażyk (10 r. śm.)
14:00
(DPS)
18:00
+ Bogdan Siuchniński

Poniedziałek, 25 Maja 2020

08:00
+ Władysława (k) Łasa- int. od mieszkańców z ul. Piaskowej
17:30
Rezerwacja
18:00
+ Józef Kamiński(4 r. śm.) i Rodzice, Franciszka (k), Klemens Kamińscy, Pelagia i Jan Jeszke

Wtorek, 26 Maja 2020

08:00
Rez. Jesionowska
17:30
+ Patryk Lewandowski (ur)
18:00
Rezerwacja

Środa, 27 Maja 2020

08:00
17:30
Rezerwacja
18:00
Rezerwacja Massel
18:00
Zbiorowa:
1. + Franciszek Wegner- int. od Zakładu Pogrzebowego Borucki

Czwartek, 28 Maja 2020

08:00
17:30
+ Urszula Leppert- int. od Sąsiadów z ul. Krzywoustego 6c
18:00
+ Józefa (k), Bronisław Dudzic i zmarli z rodziny

Piątek, 29 Maja 2020

08:00
08:00
17:30
+ Lucyna Chyła- int. od Rodzeństwa z Rodzinami
17:30
+ Lucyna Chyła- int. od Rodzeństwa z Rodzinami
18:00
Rez. Jekel
18:00
+ Grażyna Kaluska- int. od Sąsiadów
18:00
Rez. Jekel
18:00
+ Grażyna Kaluska- int. od Sąsiadów

Sobota, 30 Maja 2020

08:00
18:00
+ Elżbieta Bejger
19:00
(szpital)

Niedziela, 31 Maja 2020

08:00
+ Maria, Danuta, Wincenty, Robert i Jarosław Gładkowicz i zmarli z Rodziny
09:30
(Olszewka)
10:00
+ Helena, Piotr Witt
12:00
Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Pani Nakielskiej dla Martyny z okazji 18 urodzin
14:00
(DPS)
18:00
+ Marian Walkowiak (4 r. śm.) i zmarli z Rodziny Walkowiaków

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i Uroczystości:

Sobota:

18.00

19.00 (szpital)

 

Niedziela:

8.00

9.30 (w Olszewce)

10.00 (Suma)

12.00 (z udziałem dzieci)

14.00 (w kaplicy w DPS)

18.00

 

Dni powszednie:

8.00, 17.30 i 18.00.

 

W sobotę:

8.00, 18.00.

 

W czasie wakacji:

8.00, 18.00.

 

Święta zniesione:

8.00, 10.00, 18.00.

 

I piątek miesiąca:

dodatkowo o 7.00

Spowiedź

20 min przed każdą Mszą św.