Intencje mszalne

Intencje ma miesiąc Sierpień 2020

Intencje na inne miesiące

Sobota, 01 Sierpnia 2020

08:00
+ Maria Kubicka (9 r.) - int. od męża i dzieci
11:00
I Komunia Św. Daria Iwańska
12:00
I Komunia Św. Wojciech Wierzewski
18:00
rez
19:00
(szpital) Za parafian

Niedziela, 02 Sierpnia 2020

07:30
09:30
(Olszewka)
10:00
+ Marianna, Marian Bembnista i ich dzieci: Urszula, Daniela (k) i Ryszard
(I Komunia Św. Paweł Bembnista)
12:00
+ Elżbieta i Konrad Baranowscy, Gertruda i Marian Boińscy - int. od wnuczki Joanny z mężem
12:00
O Boże błog. w drugą rocznicę urodzin dla Pawełka
(I Komunia św. Konstancja Sypniewska)
19:00
+ Jadwiga, Alfons Serówka, Danuta, Franciszek Nowak i Ewa Gapa oraz zmarli z rodziny, ks. Henryk Czapliński

Poniedziałek, 03 Sierpnia 2020

08:00
+ Marian Kujawka - int. od Zakładu Pogrzebowego K. Borucki
18:00
+ Bogdan Muzolf (1 r.) - int. od żony i dzieci z rodzinami
18:00
+ Maria Walczak - int. od córki Aliny z rodziną

Wtorek, 04 Sierpnia 2020

08:00
+ Helena (7 r.) i Gerwazy Jesionowscy
18:00
+ Czesława Sobecka (19 r.)

Środa, 05 Sierpnia 2020

08:00
Za zmarłych i żyjących członków AŻR, za Ojca Świętego, Ojczyznę i kapłanów
18:00
Zbiorowa:
1. + Janusz Jekel (2 r.)
2. + Krystyna Wargulec - od Jana i Haliny Wargulec z rodziną z Jastrzębi
3. + Irena Wymysło - int. od Wspól. Mieszk. Dąbrowskiego 33
4. + Danuta Brzykcy - int. od Zakładu Pogrzebowego p. K. Boruckiego
5. za dusze w czyśćcu cierpiące

Czwartek, 06 Sierpnia 2020

08:00
+ Andrzej Mrotek (3 r.) i ojciec Zenon
17:30
Różaniec SWP
18:00
o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne - int. od SWP

Piątek, 07 Sierpnia 2020

07:00
+ Stanisława (k), Klemens Klebs, Rozalia, Tomasz Stańczyk
08:00
+ Bernard Wieczorkiewicz, Teresa Świtała, Stefania, Czesław Gaczkowscy
18:00
+ Bernadeta Żydek
I Komunia Św. Krystian Salachna

Sobota, 08 Sierpnia 2020

08:00
+ Franciszek Kołcz - int. od rodziny Ciechalskich
12:00
I Komunia Św. Dominik Jendrzejewski
18:00
Helena, Feliks Stawik, Witold Krzysztof, Henryk, Zofia, Antoni Fürst
19:00
(szpital) + Krystyna Wargulec - od pracowników Oddziały Wewnętrznego

Niedziela, 09 Sierpnia 2020

07:30
+ Jadwiga Maćkowska - int. od syna Tomasza z żoną Izabelą
09:30
(Olszewka)
10:00
+ Stanisław, Leokadia, Władysław Jankowscy
I Komunia Św. Zuzanna Grochowska
12:00
+ Józefa (k), Stanisław Juszczak
I Komunia św. Maja Kowalska
19:00
z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Lidii

Poniedziałek, 10 Sierpnia 2020

08:00
+ Stefania Bonikowska (36 r.), Maria, Alicja, Piotr i Zygmunt Różewscy
08:00
+ Zofia Piasecka (23 r.), mąż Antoni i syn Zenon
18:00
SUMA ODPUSTOWA W INTENCJI PARAFIAN

Wtorek, 11 Sierpnia 2020

08:00
+ Ksawera (k) Bieniek
18:00
+ Arleta Kałużna - int. od rodziców
18:00
+ Maria Walczak - int. od synowej z wnuczką Olą i Magdą

Środa, 12 Sierpnia 2020

08:00
+ Cecylia i Jan Rydzyńscy
18:00
+ Irena Czeszewska
18:00
Zbiorowa:
1. + Józef Szymkowiak (19 r.), Jadwiga i Stefan Szymkowiak, Anna i Leon Kitkowscy
2. + Jan Mazur, Regina i Jan Grill
3. + Czesław Wachowiacz - int. od sąsiadów z ul. Piaskowej
4. + Maria Walczak - int. od Zakładu Pogrzebowego p. K. Boruckiego
5. + Helena Grochowska - int. od córki Grażyny z mężem i synem Henrykiem
6. + Beata Prętka - int. od sąsiadów: rodziny Konewka, Jadwigi Różańskiej i Agnieszki Różańskiej

Czwartek, 13 Sierpnia 2020

08:00
+ Alina Rybarczyk (1 r.), Ewa i Wiesław Gozdek, zmarli z rodzin: Wekwart i Sikorskich
18:00
+ zmarli z rodziny Jankowskich
18:00
+ Danuta Brzykcy - int. od męża

Piątek, 14 Sierpnia 2020

08:00
+ Józef Ostrowski - int. od córki z rodziną
18:00
+ Roman Król (73 r. śm.), Stefania, Zygmunt, rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny
I Komunia Św. Filip Ćwikła
19:00
(szpital) + Krystyna Mieczkowska-Nowak (20 r.)

Sobota, 15 Sierpnia 2020

07:30
+ Grażyna Kaluska - int. od męża
09:30
(Olszewka)
10:00
Za Ojczyznę
I Komunia Św. Agata Hadrych
12:00
+ Roman Stucki (17 r.)
I Komunia św. Jakub Lewandowski i Antonina Wiśniewska
17:30
(szpital) + Maria, Jan Bartoszewscy, ks. Waldemar Radecki
19:00
+ Edmund Jankowski (20 r.)

Niedziela, 16 Sierpnia 2020

07:30
+ Jadwiga Maćkowska - int. męża Franciszka
09:30
(Olszewka)
10:00
z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marii
12:00
+ Tadeusz Walus (20 r.), Łukasz Bąk i zmarli z rodziny
I Komunia św. Filip Jakubowski, Wiktor Kufel
19:00
z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Szymona

MSZE ŚWIĘTE

Niedziele i Uroczystości:

Sobota:

18.00

19.00 (szpital)

 

Niedziela:

8.00

9.30 (w Olszewce)

10.00 (Suma)

12.00 (z udziałem dzieci)

14.00 (w kaplicy w DPS)

18.00

 

Dni powszednie:

8.00, 17.30 i 18.00.

 

W sobotę:

8.00, 18.00.

 

W czasie wakacji:

w tygodniu: 8.00, 18.00.

w niedzielę: 7.30, 9.30 (Olszewka),

10.00, 12.00, 14.00 (DPS), 19.00

 

Święta zniesione:

8.00, 10.00, 18.00.

 

I piątek miesiąca:

dodatkowo o 7.00

Spowiedź

20 min przed każdą Mszą św.