RÓŻANIEC 24 – GRUPA MODLITEWNA Parafia p w. Św. Wawrzyńca w Nakle n. Not

24 godzinne czuwanie różańcowe to nowa propozycja na czas walki z koronawirusem.  Cała doba podzielona jest na 48 części. Osoby chętne podjąć taką ofiarę, zachęcamy, aby zarezerwowały sobie taki 2. tygodniowy półgodzinny dyżur (do 4 kwietnia br.), albo wysyłając na nr 663 485 605 swoje imiona i propozycję godziny, np. Różaniec 24, Katarzyna i Witold, 6.00-6.30; albo kontaktując się z p. Anną Maćkowską. Mogą to być także osoby spoza parafii.

Godziny

TAJEMNICE

Osoby

0.00 – 0.30

radosne

Paulina

 

 

0.30 – 1.00

światła

Rafał 

 

 

1.00 – 1.30

bolesne

Renata i Krzysztof

 

 

1.30 – 2.00

chwalebne

Aleksandra

 

 

2.00 – 2.30

radosne

Bożena

 

 

2.30 – 3.00

światła

Anna

 

 

3.00 – 3.30

bolesne

Maria i Waldemar

 

 

3.30 – 4.00

chwalebne

Andrzej

 

 

4.00 – 4.30

radosne

Elżbieta

 

 

4.30 – 5.00

światła

Krystyna

 

 

5.00 – 5.30

bolesne

Dorota

Barbara

 

5.30 – 6.00

chwalebne

Lucyna i Antoni

 

 

6.00 – 6.30

radosne

Grzegorz

 

 

6.30 – 7.00

światła

Beata

Maria

Małgorzata

7.00 – 7.30

bolesne

Beata

Sylwia

 

7.30 – 8.00

chwalebne

Jan

Marzena

 

8.00 – 8.30

radosne

Władysława

 

 

8.30 – 9.00

światła

Alicja

 

 

9.00 – 9.30

bolesne

Dorota

Urszula

 

9.30 – 10.00

chwalebne

Henryka i Kazimierz

 

 

10.00 – 10.30

radosne

Jolanta

 

 

10.30 – 11.00

światła

Elżbieta

Teresa

 

11.00 – 11.30

bolesne

Maria

Daniela

 

11.30 – 12.00

chwalebne

Magdalena

 

 

12.00 – 12.30

radosne

Maria

Grażyna

Małgorzata

12.30 – 13.00

światła

Janina

 

 

13.00 – 13.30

bolesne

Anna

 

 

13.30 – 14.00

chwalebne

Kazimiera

 

 

14.00 – 14.30

radosne

Teresa

 

 

14.30 – 15.00

światła

Eugeniusz

 

 

15.00 – 15.30

bolesne

Aneta i Kazimierz

 

 

15.30 – 16.00

chwalebne

Dorota

 

 

16.00 – 16.30

radosne

Maria

Krystyna

 

16.30 – 17.00

światła

Łucja

 

 

17.00 – 17.30

bolesne

Zuzanna

 

 

17.30 – 18.00

chwalebne

Edyta

 

 

18.00 – 18.30

radosne

Hanna

 

 

18.30 – 19.00

światła

Ewa

Barbara

Jerzy

19.00 – 19.30

bolesne

Iwona, Rafał, Tymoteusz i Klaudiusz

Janina

Wiesława

19.30 – 20.00

chwalebne

Czesława

Katarzyna

 

20.00 – 20.30

radosne

Krystyna i Wacław

Jadwiga  i  Helena

 

20.30 – 21.00

światła

Katarzyna i Maja

Aldona i Jan  

Kamila

21.00 – 21.30

bolesne

Jolanta

Elżbieta

 

21.30 – 22.00

chwalebne

Edyta

Ewa

 

22.00 – 22.30

radosne

Marta

Dorota

 

22.30 – 23.00

światła

Ks. Michał

Franciszek

 

23.00 – 23.30

bolesne

Krystyna

 

 

23.30 – 00.00

chwalebne

Barbara

Elżbieta